Hakkımızda

1974 yılında KAYSERİ' de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kayseri’de tamamladı. Lisans öğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünün de gerçekleştirdi. Akabinde İstanbul Okan Üniversitesinde "Muhasebe Denetim" alanında Yüksek lisansını tamamladı. Takiben Aston Üniversitesinde İşletme alanında Doktora eğitimini tamamladı. Halihazırda ikinci bir üniversite olarak Anadolu Üniversitesi "Yerel Yönetimler" mezunu, Aynı üniversitenin "Hukuk" Bölümünü okumaktadır. 

1989 yılında, Kayseri Ticaret Lisesi stajı ile başladığı muhasebe mesleğine  Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi olarak devam etmektedir. Yeminli Mali Müşavir Çalışmaları devam ediyor.

2019 yılında Kayseri ili, Talas İlçe Belediyesi Ak Parti Meclis  üyeliğine seçilmiştir, Aynı zamanda Plan Bütçe Komisyonu Üyesi, Denetim Komisyonu Başkanı ve TC.Enerji Kentleri Birliği Talas Belediyesi üyesidir.

Geleneksel Atlı Okçuluk sporu, Müzik ananında Ney eğitimi, Osmanlıca el yazması kitaplar, Klasik otomobiller,Antika eşyalar alanlarıyla uğraşları bulunmaktadır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 alaaddin.canipek      dr.alaaddin_canipek     ALAADDiNCANIPEK       dr-alaaddin-canipek

Muhasebe Ücreti Öde
E-Mükellef Girişi